www.taggmanager.cz

Vyzkoušejte naše naučné stezky pro mobilní telefony

Aktuality

17.1.2012 - Představení doháje.cz nad očekávání úspěšné

Veletrh RegionTour 2012 si prohlédlo téměř 30 tisíc návštěvníků z nichž velká část přišla i k expozici dohaje.cz. S ohlasů si dovolujeme tvrdit, že portál dohaje.cz velmi zaujal. Návštěvníci chválili nový způsob značení naučných stezek a památek. Všem bez ohledu na věk se líbilo zobrazení informací na displeji mobilního telefonu a možnost si informace na dlani vzít sebou. Většina ocenila, že systém mohou použít i na obyčejných telefonech s foťákem a s internetem. Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům a partnerům, kteří k nám zavítali. Obrovský zájem předčil naše očekávání. Nezbývá než napřít síly a zužitkovat tento vysoký potenciál k rozšíření taggových stezek a k další propagaci regionů nejen mezi mládeží.
Děkujeme Váš tým dohaje.cz


16.1.2012 - Fotogalerie z veletrhu

Galerie 1 Galerie 2


4.1.2012 - Regiontour 2012

Veletrh RegionTour 2012 Brno v termínu 12-15.1.2012 s naší účastí otevírá své brány již za několik dní. Přípravy expozice dohaje.cz vrcholí. :-) Přijdťe si k nám pro malý dáreček, projít virtuálně taggovou stezku na interaktivní vizualizaci, dozvědět se něco nového o zajímavostech Vašeho kraje a otestovat nový moderní rozměr turistiky. Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku č. 058 přibližně uprostřed nejnovějšího pavilonu P. Váš tým dohaje.cz a Taggmanager, o.s.

Váš tým TGM a dohaje.cz


2.1.2012 - Doháje.cz na Facebooku

DOHAJE.CZ je na FACEBOOKU. 2.1.2012 je hezké datum pro oficiální spuštění facebookového profilu Doháje.cz. Budou zde uváděny aktuální události týkající se portálu a taggových stezek. Pozvěte i své přátele, Staňte se fanoušky dohaje.cz na FB. Zaklikněte si „To se mi líbí“. Těšíme se na vás a na všechnypřátele dohaje.cz

Váš tým TGM a dohaje.cz


28.12.2011 - Spuštění Doháje.cz

Spouštíme testovací beta-verzi www.dohaje.cz a m.dohaje.cz. Některé obsahové stránky ještě nebudou naplněny. Převážně klademe důraz na správnou funkci mapy, agregaci špendlíků v mapě, zobrazení náhledů v „iPhonu“. Očekáváme vaše připomínky, nápady, dotazy a podněty.

Váš tým TGM


21.12.2011 - Souhrnné informace o stezkách

Nově je možno přidávat souhrnné informace o stezce. Krátký text charakterizující stezku její smysl a náplň. Obsah se bude zobrazovat na webu dohaje.cz a zároveň v mobilech při kliknutí na informace o stezce. Stránka stezky bude doplněna o přehledný seznam všech zastavení, GPS, počátku stezky, obrázkem, typu stezky, stupněm obtížnosti a vdáleností. Žádáme tímto správce stezek, aby nám zaslali informace ke všem stezkám včetně charakteristického obrázku a délce stezky. Zároveň uveďte slovní popis obtížnosti např. procházka s kočárkem, tůra na pohorky, bez lana to nepůjde, jedině na kole apod. Těšíme se na vaše podklady.


25.8.2011 - Nové funkce:

V rámci seznamu stezek přibyla možnost obnovení původního textu míst před poslední změnou, export souřadnic míst stezky do formátu GPXpro turistické navigace. Pro menu administrace stezky jsou dostupné položky: Přidání fotografie Seznam stezek: možnost obnovení původního obsahu pro každé jednotlivé místo, export souřadnic míst do formátu GPX pro turistické navigace. Administrace stezky: možnost uložit fotografii umístěného tagglistu tato možnost bude v budoucnu povinná, přímé generování tagglistu a náhled místa.


15.8.2011 - Logo tagglistu:

Od dnešního dne bylo zvětšeno místo pro logo stezky v rámci beetaggu, nyní je možné umísťovat loga o rozměru 460x220px


1.6.2011 - Nové provedení tagglistu:

Nové provedení tagglistu, odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření které je možné na místa instalace lepit i vrtat